Kızlık Zarı Dikimi Yorumları


kızlık zarı dikimi yorumları
kızlık zarı dikimi yorumları

2500 TL parayı cebine koyup kızlık zarı dikimi yorumları hymenoplasti ameliyatı yaptırmayı plan dahiline alan hanımlar için önemli bir bilgi kaynağı olabiliyor, kızlık zarı diktirenlerin tamamı kalkıp yorum yazmıyor tabiki, işte ben şu tarihte şu doktora kızlık zarı diktirdim, şu kadar fiyat ödedim, şu sonucu aldım gibilerden yazılar bol olsa idi zar dikireceklerin işi çok kolaylaşırdı ama genelde gizli kapaklı ve mahrem bir konu olduğu için bekaretini tamir ettirenlerin ağızlarını bıçak açmıyor, ama içlerinden babayiğit kadınlar çıkıpta yorum yazabiliyor, evet ben zarımı diktirdim, evli mutlu çocukluyum, saadetimi şu doktora borçluyum diye. Kızlık zarı dikimi yorumlarından bolca okudum, binlerce var, genelde panik halinde ben kızlık zarımı diktireceğim nerden başlamam lazım, sonuç alabilirmiyim, kızlık zarı diken hangi doktora gitmeliyim, kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır şeklinde sorulara cevap arayan kızların mesajları var, dediğim gibi dikim yaptıranlarda yüzde bir rastlanıyor, onları dikkatli okumak lazım.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku 

Kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Kızlık zarı dikimi yaptıranlar genelde yorum yazmıyorlar, ama arada yazalar oluyor, bizde bu yorumlara bakarak doktorlar hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyoruz, aslında birçok bayan kızlık zarını diktiriyor ve evleniyor, tabi çok gizli tutulan mevzular olduğu için siz bir karar verince kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, ama inanın sessiz kalabalık size oy verse milletvekili olurdunuz.

Flep yöntemi yaptıranların yorumları

En iyi sonuç veren kızlık zarı dikimini yani flep yöntemi yaptıranların yorumları özellikle arıyoruz, samanlıkta iğne aramaktan farksız zira gerçek anlamda harbi harbi flep yöntemi uygulayan doktor sayısı çok çok az, birde flep yöntemi yaptıranların tama yakını bu ameliyattan sonuç aldıkları için bunlar evli bayanlar haline gelip yeniden bu sayfalara geri dönmüyorlar, nadiren vakti müsait olanlar, kocası gemici , pilot ve tır şoförü gibi evden uzak çalışanlar minik kardeşlerine yol göstermek için kızlık zarı dikimi yorumu yazıyorlar.

Kızlık zarımı diktirdim kanamadı !

İşte zar diktirme kararı alanların en korktuğu sonuç budur, yanlış doktora gittiyseniz başınıza gelebilir, tabi hangi doktor gerçekten sonuç veriyor, hangileri uçan balon bilmek zor, iyi bir analiz ve araştırma gerekiyor, ama şunu unutmayın, geçici kızlık zarı dikimi yaparak size kalıcı kızlık zarı dikimi yaptım diyen doktor sayısıda oldukça fazla, ben yaptığım araştırmada bu grup doktorların ortak birkaç özelliğini tespit ettim ; genelde bunlar evlilikten birkaç gün önce mutlaka kontrole gelmelisiniz, eğer gelmezseniz sonuç alamazsınız, son bir kontrolden geçireceğiz, hem sizinde içiniz rahat edecek, bakarsınız tutmayan dikişler olmuştur, üzerine bir kanama dikişi daha atarız gibi ifadeleri sıklıkla kullanıyorlar, ayrıca bunlar genelde google arama motorunda lazerle kızlık zarı dikimi yapılır gibi reklamlar veriyorlar, yaptığım araştırmada lazerle kızlık zarı dikimi yapılamayacağı, eğer yapılır ise vajinada yanık izleri ve renk kararması yan etkileri olacağı, yapılan işlemin ortaya çıkmasının kuvvetle muhtemel olduğu ve gerdek gecede kan gelme ihtimalinin düşük olduğunu tespit ettim. İşte bunlara dikkat ettiğinizde kimin postununun altında kim olduğunu anlarsınız.

Kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir mi ?

Teorik olarak kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir, yada en azından bakire bir bayanın gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması görmesi ile aynı ihtimale yükseliyorsunuz diyebilirim, ama yukarıda yazdıklarımı dikkate alarak gerçekten kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmış olduğunuza emin olun, şüpheye düşerseniz başka bir doktora daha muayene olun. Gerçek kızlık zarı dikimi yapan doktorlar için tıklayın.

Kızlık zarımı diktirdim evlendim !

İşte kızlık zarı dikiminde hayal edilen mutlu son budur , insan gerçektende binlerce kızlık zarı dikimi yorumu arasında kızlık zarı diktirdim evlendim diyen birini bulunca altın bulmuş gibi seviniyor değil mi ? hemen hangi doktora diktirdiniz diye soruyoruz.

Kızlık zarı dikildikten sonra ne zaman iyileşir ?

Aslında kızlık zarı dikimi sizi yorgan döşek yatıracak bir ameliyat değil, okuduğum kızlık zarı dikimi yorumlarına göre genelde herkes ertesi gün işe gidiyor, ama hafif yan oturmak gerekiyor, genelde 20 günde iyileşme gerçekleşiyor , ondan sonra bakiresiniz.

Kızlık zarı dikimi yorum örnekleri

Forumlardan, web sitelerinden ( kadınlar kulübü, kızlar soruyor gibi ) topladığım ve bazı ziyaretçilerimin yolladığı kızlık zarı dikimi yorumlarını koyuyorum, genelde başarılı sonuç alanlar, başarısız sonuç verenler, ibretlikler ve doğru olduğuna inandıklarımı seçtim, kızlık zarı dikimi yorumlarını nasıl analiz edeceğinizle ilgili birçok bilgiyi ayrıca diğer yazılarımda veriyorum : Kızlık zarı dikimi yorumlarından başarılı örneklerin ekran görüntülerini içeren galeriye ulaşmak için tıklayınız :

kızlık zarı dikimi yorumları başarılı örnekler

Yazar: burcu Nur Demirel

Üniversitede araştırma görevlisi

“Kızlık Zarı Dikimi Yorumları” için 1.232 yorum

 1. Turgay beye Diktiripde ilişkide kanaması olmayan oluyor mu tuttuktan sonra yine sıkıntı oluşurmu bilgi verirmisiniz?

  Beğen

   1. Dikiş açılmaz ama esnek olunca veya damar dokusu olmayınca olmuyor diyorlar esnek dediğim ameliyat yapılırken yeterince gergin olmadığı zaman esnek oluyormuş yırtılma oluşmadığı için kanama olmuyormuş bu konuda bilginiz varmı ?

    Beğen

   2. Dikiş açılmaz ama esnek olunca veya damar dokusu olmayınca olmuyor diyorlar esnek dediğim ameliyat yapılırken yeterince gergin olmadığı zaman esnek oluyormuş yırtılma oluşmadığı için kanama olmuyormuş bu konuda bilginiz varmı ?

    Beğen

 2. Merhaba..
  Ben ctesi dr turgay karakaya bakırköyde kızlık zarı dikimi ameliyat oldum. Büyük abdest yaparken birkaç damka kann geliyor dikişlerimden ve batma ağrı yanma oluyor bu normalmidir ?

  Beğen

 3. Ben 17 yaşındayım daha Reşit değilim ama bakire de değilim kızlık zarı dikimi yorumları takip ediyorum bu ameliyatı benim bir an önce yaptırmam lazım Çünkü beni istemeye gelenler oluyor belki de Ailem beni Kısa bir süre içinde evlendirecek bu durumu Hazırlık yapmam gerekiyor Ama 18 yaşında tam olarak doldurmadan için bu ameliyatı nasıl yaptırabilirim bana bir akıl verebilir misiniz

  Beğen

  1. CANIM ANNENİN KİMLİK FOTOKOPİSİNİ ÇEKTİR ALTINA KIZIM KEZBANIN KIZLIK ZARI DİKTİRMESİNE İZİN VERİYOUM DİYE YAZDIR ANNENE ÇAKTIRMADAN İMZALAT

   Beğen

 4. Merhaba kızlar Ben Antalya’da daha önce kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmıştım fakat sonuç alamadım Bunun sebebi de kalıcı kızlık zarı dikimi yerine geçici kızlık zarı dikimi yapmışlar ama bana kalıcı olarak söylemişlerdi ameliyattan sonra bazı şeylerden şüphe ettim başka bir doktora gidip Muayene oldum aradan yaklaşık 1,5 ay geçmişti gittiğim 2. Doktor ameliyatın tamamen yok olduğunu yapılan işlemin kalıcı değil geçici olduğunu söyledi Bu durumda çok kızdım ameliyatı yapan bayan Doktora gidip paramı geri istedim 2500 liraya anlaşmıştık 2 bin lirasını geri verdi 500 lira malzeme parası dedi Ben de lanet edip kalan kısmı için üste demedim ama ben bu ameliyatı yaptırmak zorundayım kızlık zarı dikimi yorumları da İstanbul’da birkaç doktorun gerçekten kalıcı kızlık zarı dikimi yaptığın okuyorum artık birisine güvenmek istiyorum bu konuda Bana net olarak tavsiye verebilir misiniz yani Özellikle kızlık zarı diktirip sonuç olan birisi ile görüşmek istiyorum aslında ben

  Beğen

  1. Kalıcı kızlık zarı dikimi için doktor Turgay Karakaya tavsiye ediyorum dedi ki:

   Selam canım ben de kızlık zarı diktirmek istiyorum hala ameliyat olmadım Doktor araştırması içindeyim Birçok yerde Dr Turgay Karakaya hakkında olumlu yorumlar okuyorum anırım bu kızların çoğu gidip Turgay Bey’e yaptırıyor bu ameliyatı İstersen bir araştır özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi üzerine çok başarılı olduğunu okuyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun

   Beğen

   1. Evet canım ben de onu düşünüyordum zaten Birçok yerde hakkında güzel şeyler yazmışlar Sanırım onu yaptıracağım

    Beğen

  2. Zeytin burnu ermeni Hastanesi’ne git ben orda yaptirdim bı ayı geçti muayeneye gidemedim henüz ama güvenilir temiz bı hastane insan rahatlio pişmanlık lar gecmio korku hep var ama en azindan kendini kullanılmış hissetmiosun benim piskolojim duzelmio herkes boylemio bilmiorum çok zor kimseye güvenmeyin kız lar korkuodum basima geldi kredi çektim ödüyorum ama okadar zorki siz siz olun çok sevmeyin yargilamyin olamlarida ben kimseyi yargılamiyorum erkekler kötü biz kızlar kandik sevdik sadece

   Beğen

 5. Kızlar Merhaba size müjdeyi vermek istedim ben az önce daha doğrusu bir saat önce kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırdım Bakırköy’de Turgay Karakaya yaptı ameliyat olmam aslında şu anda şehirlerarası otobüse bindim Bir iki damla kan gördüm tuvalete gittiğimde Ayrıca ameliyat bölgesinde yanma ve batma hissediyorum ağrı kesici hap verdi onlardan bir tane aldım Ayrıca antibiyotik bir hap verdi Bunun dışında sprey şeklinde bir ilaç verdi tuvalette onu püskürttüğü hemen başladım tedaviye benden önce ameliyat olanlar varsa Aranızda ben yarın işe gitmem lazım doktor bir problem olmaz diye söyledi ameliyattan sonra işe devam edenler neler yaşadı merak ediyorum tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız benim evlenme tarihi sanıyorum ki kasım ayında olacak 1 ay sonra beni kontrole çağırdı yani Nisan onuna doğru tekrar İstanbul’a gideceğim Aslında ben İstanbul’a 3 saatlik mesafede oturuyorum O yüzden şehirlerarası otobüs tercih ediyorum buraya gelmek için otobüs koltuğunda şu anda hafif yan oturuyorum ama diğer yolcular bunu fark etmiyor yani Çok yan oturmaya gerek olmuyor karşındaki insanın Anlamayacak kadar sağ veya sol popoya ağırlık verdiğiniz zaman Arada bir hafifleme oluyor işte böyle arkadaşlar ameliyat zor geçmiyorum Merak etmeyin mi 20 dakika kadar sürdü zaten o bölgeyi tamamen uyuşturuyor başlamadan önce bir şeyler sürüyor sonra iğne yapıyor ama iğnenin girişini Ben anlamadım ameliyatta kestirmişti dikti bunlar bana Ağrı vermedi Hatta ameliyat bitti dedikleri zaman ben ne kadar çabuk dedim daha uzun sürer zannediyordum çok problem yaşamadım doktor ve hemşire ise bana Çok iyi davrandı Ayrıca beni karşılayan asistanlar da Adeta bir prenses gibi davranıyorlar bana Tabii ki canım ciğerim hep böyle şefkatli bir konuşma tarzları var ama sadece bana değil gelen diğer kızlara da o şekilde konuşuyorlardı benim dışımda kızlık zarı dikimi için gelen başka hastalarda vardı hatta birisi ile oldukça samimi olduk telefonlarımızı birbirimize verdik o da benden sonra ameliyata girdi Sanırım şimdi o da çıkmıştır bir mesaj atayım WhatsApp üzerinden bakalım neler yaşamış bir konuşayım onunla artık böyle durumlarda insanlar birbirlerine kardeş gibi

  Beğen

 6. 4 buçuk ay önce birlikte oldum ama birlikte olduğum kişi sen bakire değildin diyor bunu nasıl ispatlayabilirim otel odasında kalmıştık ve kan yatağa geçmişti şimdi gitsem kanı temizleseler bile kan belli olur mu kızlık zarı mı yoksa adet kanı mı ayırt edilir mi

  Beğen

   1. Mrb bende dün kalıcı kızlık zarı ameliyatti oldum .Dr Turgut bey ve asistani o kadar sıcak kanlı ve güler yüzlerdeki anlatamam işlem 15- 20 sürüyor 1-2 gün ağrı acı bide sızıntı oluyor tabi gayet normalmiş . Reçete yazdı dikkat etmem gerekenleri söyledi .Herkese de tavsiye ederim ..

    Beğen

 7. Kızlık zarından gelen kanla adet kanı aynı mıdır test yaptırılsa bunun adet kanı mı yoksa kızlık zarı kanı mı olduğu ortaya çıkar mı

  Beğen

 8. Ya Kızlar bu ameliyatlar yani kızlık zarı dikimi ameliyatları yasadışı değil değil mi daha sonra birisi çıkıp da bu ameliyatları yaptıranlar cezaevine girecek gibi bir şey çıkartması nlar burası Türkiye bu konuda herhangi bir bilgiye rastlamadım kızlık zarı dikimi yorumları da bahseden olmamış aranızda Avukat varsa yazabilir mi

  Beğen

 9. Canım ben bugün yaptırdım Daha kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi perasyondan İki saat önce çıktım rahat yürüyebiliyorum biraz Ağrılarım var hafif de kanama oluyor ama Doktora sordum bunlar normal dedi ameliyatla ilgili merak ettiğiniz şeyler varsa bana buradan sorabilirsiniz

  Beğen

  1. Canım Öncelikle kızlık zarı dikimi ameliyatını hangi doktor yaptırdığını sormak istiyorum Bu benim için çok önemli Bunun dışında anestezi ne şekilde yapılıyor ameliyat esnasında Merve’ye acı hissediyor musun ameliyattan sonra onları ve yaveri hissettim de bunları bana yazabilirsen sevinirim

   Beğen

   1. Canım ameliyatını Bakırköy’de Dr Turgay Karakaya yaptı meliyata başlamadan önce uyuşturucu bir jel sürüyor birkaç dakika bekliyor vajina girişini o şekilde uyuşturuyor daha sonra ince İğnelerle ameliyat yapacağız yere uyuşturucu ilaç veriyor Daha sonra da ameliyata başlıyor Ben ameliyat esnasında herhangi bir acı hissetmedim ameliyattan sonra yürürken ufak ufak batmalar oluyor ağrın olursa hap şeklinde ağrı kesici kullanırsın dedi

    Beğen

    1. Evet tahmin edildiği gibi zor bir ameliyat değil gerçekten Hatta kızlık zarı dikimi yorumları da Okuduğum kadarıyla ameliyat esnasında telefon görüşmesi yapanları bile oluyormuş

     Beğen

   2. Bu tip ameliyatları lokal anestezi ile yapılır sadece ameliyat yapılacak böyle uyuşturulur ameliyattan sonra da Ağrı veya acı olmasın diye ağrı kesici hap verilir

    Beğen

  2. Ameliyattan sonraki yaşantınızda paylaşmaya devam ederseniz sevinirim Çünkü birçok kız Bunları merak ediyor özellikle İş hayatına devam ettiğinizde Herhangi bir problem yaşayıp yaşamadığını paylaşın lütfen

   Beğen

 10. Selam canım ben de senin gibi kızlık zarı dikimi yorumları üzerinden araştırma yapan birisiyim İnşallah ameliyat sonrası durumu da buraya yazarsın da bize bir faydan olur Ben de yakın zamanda yaptırmak istiyorum Hangimiz önce yazarsa yazsın ama sonuçta paylaşmak çok önemli başka tutunacak bir dalımız yok gerçekten

  Beğen

  1. Evet kuzum konu gizli tutulması gerektiği için Ancak bu şekilde sitelerde anonim paylaşımlarla bilgilendirme yapılabiliyor Maalesef o yüzden mümkün olduğunca isminizi açıklamadan takma isimlerle veya konu başlıkları ile paylaşım yapmanızı rica ediyorum

   Beğen

 11. Merhaba kızlar Ben uzun süredir bir araştırma yapıyorum kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıp yaptırmamak konusunda çok kararsız kaldım ama Nihayet flep yönteminde karar kıldım Umarım bir sorun çıkmaz bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz olumlu veya olumsuz dönüşlerinizi bekliyorum

  Beğen

  1. Selam canım ben de senin gibi kızlık zarı dikimi yorumları üzerinden araştırma yapan birisiyim İnşallah ameliyat sonrası durumu da buraya yazarsın da bize bir faydan olur Ben de yakın zamanda yaptırmak istiyorum Hangimiz önce yazarsa yazsın ama sonuçta paylaşmak çok önemli başka tutunacak bir dalımız yok gerçekten

   Beğen

  2. Canım ben bugün yaptırdım Daha kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi perasyondan İki saat önce çıktım rahat yürüyebiliyorum biraz Ağrılarım var hafif de kanama oluyor ama Doktora sordum bunlar normal dedi ameliyatla ilgili merak ettiğiniz şeyler varsa bana buradan sorabilirsiniz

   Beğen

  3. Flep yöntemi bu konuda gerçekten en iyi karar diyebilirim ama kızlık zarı dikimi yapan doktorlar arasında flep yöntemi de başarılı olabileceğim bir doktor seçmen gerekiyor Bu konuda benim blogumda birçok yazı var bu makalede dikkatli bir şekilde okursan sorun yaşamadan bu problemi atabilirsin

   Beğen

 12. Kızlar esnek kızlık zarı üzerine kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabilir mi bu konuda yorum okuyan birileri varsa bana ulaşabilir mi buradan cevap yazarak bunun için Emin olmam gerekiyor çünkü Sadece bir kere bu ameliyatı yaptırabilirim olmazsa hayatın Kayar

  Beğen

  1. Hiç merak etme esnek kızlık zarı olmazsa flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılmasına engel değildir Hatta okuduğum Yorumlara göre hem de çok bayan o şekilde esnek kızlık zarı sonrası bu ameliyatı yaptırıyor ve başarılı sonuç alıyor kalıcı kızlık zarı dikiminde Doktor seçimi için mutlaka abi bu sitede gördüğün yazılarımı oku

   Beğen

 13. Bir sitede kızlık zarı dikimi durumlarında okudum birçok doktor gerçekten de düğünden birkaç gün önce kontrole çağırıyor ilk önceleri bunların niyetlerini iyi olarak algılanmıştır dedim ki ne kadar güzel bak işini sağlama alıyor kızlık zarı kanaması gerçekleşsin diye son bir kontrolden geçiyor ama daha sonra bu çağırma sebeplerini buradan okuyarak Anladım meğersem kalıcı kızlık zarı dikimi yerine geçici kızlık zarı dikimi yapanlar Düğünden birkaç gün önce kontraya çağırarak yeniden geçici kızlık zarı dikimi yapıyorlarmış dikkatinizi çekmedi ise uyarmak istedim

  Beğen

  1. Evet canım Zaten birçok Forum’da o şekilde yazıyor kızlık zarı dikiminde hangi doktorun başarılı olup olmadığını artık oradan anlar olduk Ben de kızlık zarı dikimi yorumları mı detaylı bir şekilde takip ediyorum Yaz gelmeden flep yöntemi ameliyatı yaptırmam gerekiyor sanırım Dr Turgay Karakaya gideceğim Bana en güvenilir o geldi

   Beğen

 14. Ben şimdi flep yaptırdım ya özele filan gitsem solemicm zaten bile bisey yaotirdigimi yanmalar oluyor diycem peki alttan bakınca anlaşılır mi?

  Beğen

 15. Bisey soracağım ben de kalici kızlık zarı yaptırdım turgay beye 8 ay oldu ama ara da bi kaç gundde bi lekelenme ve küçük bi kanama oluyor bazen diyorum acaba bozuildumu çünkü hic ilişki ve bi yaklasimda bulunmadm o gunlerden sonra kmseyle konusmadm bazen afedersinz kilodum arasına girip çıkıyor o bi sorun yasatirmi? Bi kaç sefer gittim turgay beye herşey yolunda duruyo dedi stresden filan olmuş olabilir dedi napmak lazim hergun dusunuyorm acaba bisey mi oldu diyorummm

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: